تازه های شیمی و سلامت
اخبار و اطلاعات و تاز ه های شیمی و سلامت
آیا دوست دارید كیف بسیار سبكی داشته باشید، آن قدر سبك كه وزنش را احساس نكنید، تا مقاله‌ها، متن سخنرانی و اسلایدهای مربوط به آن، بخش‌هایی از فیلم، عكس‌ها و نمودارها و دیگر مدرك‌های مهم خود را درون آن بگذارید و بدون آن كه زحمت حمل آن را بكشید، در هر نقطه از جهان به آن و محتویات درون آن دسترسی داشته باشید؟

اگر به دنبال چنین كیفی هستید، لازم نیست از پشت كامپیوتر خود تكان بخورید. لازم نیست برای خرید آن به صورت تلفنی سفارش دهید. به خرید از طریق اینترنت هم نیاز ندارید. در اصل به خرید آن فكر نكنید. این كیف جادویی را پس از خواندن این مقاله به شما هدیه می كنیم.

كیف همراه یاهو( Yahoo Briefcase ) به شما امكان می دهد سندهای خود را به صورت آنلاین ذخیره كنید و همه جا به آن‌ها دسترسی داشته باشید. این كیف مانند بخشی از حافظه‌ی كامپیوتر است كه شما از طریق هر كامپیوتری كه به اینترنت مرتبط است، می توانید از آن استفاده كنید. شما می‌توانید از آن برای مدیریت سندهای خود از خانه، محل كار یا هرجای دیگری بهره گیرید. شما می‌توانید با كمك این كیف سندهای خود را، چه به صورت متن، فیلم یا موسیقی باشند و چه به صورت مجموعه ای از آن‌ها، در اختیار خانواده، دوستان یا همكارانتان قرار دهید و از اطلاعات آنان نیز استفاده كنید.

فرض بگیرید قرار است در نقطه ای از كشور یا خارج كشور درباره موضوعی سخنرانی داشته باشد. شما متن سخنرانی خود را با استفاده از نرم افزار پاور پوینت و اسلاید‌های زیبا و گویا تنظیم كرده‌اید و روی سی‌دی ضبط كرده‌اید. اما سی‌دی اطلاعات شما طی مسافرت آسیب دیده یا گم شده است. بدون شك با مشكل بزرگی رو به رو شده اید. برای جبران این مشكل ممكن است زمان كافی نداشته باشید. چه گونه می توانید از بروز چنین مشكلاتی پیشگیری كنید؟

كیف همراه یاهو 30 مگابایت فضای رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا فرایند پیشگیری را آغاز كنید. شما پوشه های زیادی را در این فضا می توانید نگهدارید. فقط باید به بخش كیف همراه پایگاه اینترنتی یاهو به آدرس http://briefcase.yahoo.com ، مراجعه كنید و به عنوان عضو جدید، نام كاربری و رمز عبور خود را مشخص كنید. اگر هم از پست الكترونیك یاهو استفاده می‌كنید، به عضو شدن نیاز ندارید و فقط نام كاربری و رمز عبور پست الكترونیك خود را در كادر مربوط وارد كنید.

پس از این كه به كیف الكترونیك خود وارد شدید می‌توانید پوشه‌های مختلف با نام‌هایی كه برای شما آشنا باشند، بسازید و سندهای خود را درون آن‌ها جای دهید.

1. روی گزینه‌ی "Create Folder" كلیك كنید.

2. نام پوشه‌ی را در كادر مربوط وارد كنید.

3. سطح دسترسی را مشخص كنید:

• Private (شخصی): فقط شما می‌توانید به محتوای پوشه دسترسی داشته باشید.

• Public (همگانی): هر فردی می‌تواند به محتوای پوشه دسترسی داشته باشد.

• Friends (دوستان): فقط دوستان خاصی می‌توانند به محتوای آن دسترسی داشته باشند( نام كاربری دوستان مورد نظرتان را در كادر مربوط وارد كنید تا دسترسی را محدود سازید.)

شما هر زمان كه بخواهید می‌توان كسانی را كه مایل هستید به پوشه‌ای دسترسی داشته باشند، تغییر دهید، فقط باید دكمه‌ی "Edit" (ویرایش) كه نزدیك فهرست پوشه‌ها است، كلیك كنید.

شما انواع فایل‌ها را می‌توانید به این پوشه‌ها منتقل كنید، فقط حجم هر فایل نباید بیش از 5MB باشد. برای افزودن فایل‌ها:

 1. روی دكمه‌ی "Add File" (افزودن فایل) كلیك كنید.
 2. نوع فایلی را كه می‌خواهید به پوشه بارگزاری شود، انتخاب كنید. گزینه‌ی "Multiple Files" به شما امكان می‌دهد همزمان تا 6 فایل را بارگزاری كنید.
 3. برای فایل مورد نظر خود نام مناسب انتخاب كنید و دكمه‌ی "Upload" (بارگزاری) را بزنید. بسته به سرعت اینترنت ممكن است اندكی منتظر بمانید.

برای برداشت فایل مورد نظر خود از پوشه‌های كیف الكترونیك خود، روی نام فایل كلیك كنید. گزینه‌ی "Save As..." را برگزینید و جایی را كه مایل هستید فایل در آن‌جا ذخیره شود، مشخص كنید. پس از این كه فایل را ذخیره كردید، می‌ـوانید آن را به هر جای دیگری منتقل كنید یا تغییرهایی در آن پدید آورید.

برای اطلاعات بیش‌تر به راهنمای كیف الكترونیك یاهو مراجعه كنید.آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
" border=http://up44.ir/previews/f2385bb8c38cdc589407f904a8ff976e.jpg"" alt="